LARCHWOOD obklad Zig Ipe 30x90 (1,08m2)
LARCHWOOD obklad Zig Ipe 30x90 (1,08m2)
| Výrobca: | Výrobca: BALDOCER |
| Kód: | Kód: UBC-LWD006 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019235354 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L 2dielna posuvná vaňová zástena 120 + 70 x 150 cm, priehľadná, ružové zlato - 8C9L-120-070-60-00
expedícia do 10 dní406,72 €
Mexen Rox 2-krídlová posuvná vaňová zástena 150 x 150 cm, priehľadná, chróm - 8C9-150-002-01-00
expedícia do 10 dní371,35 €
Mexen Velar posuvná vaňová zástena s 2 krídlami 120 x 150 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 896-120-000-41-66
expedícia do 10 dní312,41 €

