LARISSA polička na uteráky 600mm, čierna / zlato mat WS028BG
LARISSA polička na uteráky 600mm, čierna / zlato mat WS028BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS028BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x54x214 mm |
| Délka | 654 mm |
| Šířka | 654 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116209 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak na uteráky 500mm, chróm (104204022) XR402
na objednávku37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
LARISSA držiak uterákov 600mm, čierna / zlato mat WS010BG 59058
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

