LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, čierna/meď mat WS029BC
LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, čierna/meď mat WS029BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS029BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x107x214 mm |
| Délka | 654 mm |
| Šířka | 654 mm |
| Výška | 107 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116223 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Magnetický držiak uterákov 376mm (104104272) XJ438
na objednávku54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
X-ROUND BLACK držiak na uteráky 600mm, čierna XR404B
expedícia do 8 dní49,10 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

