LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, čierna / zlato mat WS029BG
LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, čierna / zlato mat WS029BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS029BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x107x214 mm |
| Délka | 654 mm |
| Šířka | 654 mm |
| Výška | 107 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116230 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO držiak na uteráky 50x17cm, starobiela 1682
na objednávku206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
FLORI držiak uterákov otvorený, čierna mat RF006/15
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
SKA nástenná polica 450x140x160mm, čierna mat s bielou MDF doskou SKA401
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €

