LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-77
LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-77
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-77 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 1.9860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987533 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011TBG
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042B
expedícia do 8 dní190,67 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
ULTRASAN sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UT139V
na objednávku811,68 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €

