LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm 1102-32 56086
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm 1102-32 56086
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-32 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978777 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chróm SG302
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chróm/biela SK152
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

