LATUS podomietková sprchová termostatická batéria vr. sprchy, 3 výstupy, chróm 1102-43

- Doprava zadarmo nad 150€
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria vr. sprchy, 3 výstupy, chróm 1102-43
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-43 |
- Balenie obsahuje držiak ručnej sprchy s vývodom, ručnú sprchu a hadicu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LATUS |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Prietok | 16.000 l/min |
| Hmotnosť | 2.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875649 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 088,34 €
Pri platbe vopred iba 1 032,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
expedícia do 8 dní717,90 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
860,64 €
Pri platbe vopred iba 816,00 €

