LATUS umývadlová batéria do podlahy, chróm 1102-75
LATUS umývadlová batéria do podlahy, chróm 1102-75
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-75 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1040 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 1110 mm |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987458 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 70 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-070L-115P-50-00
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 70 x 115 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-070L-115P-55-00
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravým pántom 70 x 115 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5-070L-115P-65-00
expedícia do 10 dní497,69 €

