LATUS vaňová batéria do podlahy, čierna mat 1102-10B
LATUS vaňová batéria do podlahy, čierna mat 1102-10B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-10B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Výška | 1095 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943232 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
GINKO vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat 1101-21B
expedícia do 8 dní757,47 €
Pri platbe vopred iba 719,00 €
1 209,31 €
Pri platbe vopred iba 1 147,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 80 x 70 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-080-202-04-97-070-XF
expedícia do 10 dní524,18 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 80 x 70 cm, 10 mm priehľadná, biela - 800-080-202-04-20-070-XF
expedícia do 10 dní485,91 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 80 x 200 cm, grafit 10 mm, chróm - 800-080-101-01-40-X
expedícia do 10 dní212,03 €

