LATUS VI umývadlová skrinka 50x50x22cm, pravá, dub alabama LT610-2222
LATUS VI umývadlová skrinka 50x50x22cm, pravá, dub alabama LT610-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT610-2222 |
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C, rozteč uchycení 96 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| Rozměr | 50x50x22 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Pravé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| EAN | 8590913940392 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
MIXONA 25 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm MG001
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
487,78 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
393,14 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €


