LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, antracit matný
LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, antracit matný
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT711-3434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x53x16,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913980817 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
PICCOLINO betónové umývadlo 30,8x17cm, batéria vľavo, šedá PK30017
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
412,42 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
186,66 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €


