LEA stojančeková umýv. batéria pre tel. postihnuté bez výpuste, chróm (MR90176/S) LE002
LEA stojančeková umýv. batéria pre tel. postihnuté bez výpuste, chróm (MR90176/S) LE002
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SENIOR-INVALIDNÍ |
| Výška | 154 mm |
| Hĺbka | 194 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Lékarska páka |
| Hmotnosť / ks | 1.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871313 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
114,91 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
105,67 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
99,86 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 900x900, spod. príp., 2056 W, antracit W622-090-090-66
na objednávku269,89 €


