LED pásik 116cm, 1,2 W, 6000K LED116 60494
LED pásik 116cm, 1,2 W, 6000K LED116 60494
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LED116 |
Dostupnosť:
skladom
Přívodní kabel: délka 2m
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1160 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.20 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 93 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost / ks | 1.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115608 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
560,01 €
Pri platbe vopred iba 531,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
BRAND skrinka nízka 48x110x33cm, pravá, starobiela BA002
na objednávku647,18 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €

