LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-02
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-2231-R-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 53.2080 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977756 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, pravé, biela AC101R
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
LOREA LED pásik 101cm, 1W, studená biela LED105 58615
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu 150 mm matná čierna 13116670
expedícia do 4 dní371,97 €
102,64 €


