LOREA doska Rockstone 101x1, 2x51, 5cm, black attica LE100-0598 53704
LOREA doska Rockstone 101x1, 2x51, 5cm, black attica LE100-0598 53704
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE100-0598 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Černá mat |
| Dekor | Black Attica |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965920 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 101cm, 1W, studená biela LED105 58615
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm, dub alabama/biela mat LE070-2231-08
expedícia do 8 dní1 040,90 €
Pri platbe vopred iba 962,00 €

