Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant GL1110GL5690
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant GL1110GL5690
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1110GL5690 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900235 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, hladká HS10090
expedícia do 8 dní294,03 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, pravé GT5690-10MR-B
expedícia do 8 dní733,52 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, pravé GT5690-10MR-CH
expedícia do 8 dní721,71 €
Pri platbe vopred iba 667,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-10CL-B
expedícia do 8 dní674,48 €
Pri platbe vopred iba 623,00 €


