SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900x1000mm L/P variant, Brick sklo
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900x1000mm L/P variant, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS3899GS4310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIE

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 63.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912917 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-90CR-G
expedícia do 8 dní699,49 €
Pri platbe vopred iba 646,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-CH
expedícia do 8 dní664,75 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4210
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €


