Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant GL1111GL5680
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant GL1111GL5680
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1111GL5680 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 72.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900266 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, hladká HS11080
expedícia do 8 dní290,72 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-11ML-B
expedícia do 8 dní733,52 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup matné sklo GT2280-11M-CH
expedícia do 8 dní922,82 €
Pri platbe vopred iba 852,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-11M-B
expedícia do 8 dní950,59 €
Pri platbe vopred iba 878,00 €


