Legro obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant GL1190GL5610
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant GL1190GL5610
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1190GL5610 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 74.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900204 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, hladká HS10090
expedícia do 8 dní294,03 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, Brick sklo
expedícia do 8 dní516,81 €
Pri platbe vopred iba 477,00 €
884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900x1000mm L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní553,27 €
Pri platbe vopred iba 511,00 €


