LEGRO sprchové dvere 1200mm, číre sklo GL1112
LEGRO sprchové dvere 1200mm, číre sklo GL1112
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1112 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810572 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
764,52 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
1 998,65 €
Pri platbe vopred iba 1 851,00 €
ARLEN štvrťkruhová sprchová zástena 800x800 mm, sklo BRICK BTR800
expedícia do 8 dní182,61 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €


