LEGRO sprchové dvere do niky 1200mm, číre sklo GL1212
LEGRO sprchové dvere do niky 1200mm, číre sklo GL1212
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1212 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1180 mm |
| Inštalačná šírka do | 1220 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823268 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
expedícia do 8 dní250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm GS12080
expedícia do 8 dní302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
560,92 €
Pri platbe vopred iba 518,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, ľavé GT1212ML-B
expedícia do 8 dní544,94 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
DRAGON sprchové dvere 1200mm, číre sklo GD4612
expedícia do 8 dní472,10 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €

