LEONTES vykurovacie teleso 595x944mm, 423 W, bronz (RM-609) NT609BR
LEONTES vykurovacie teleso 595x944mm, 423 W, bronz (RM-609) NT609BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT609BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LEONTES |
| Rozmer | 595x944 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 944 mm |
| Objem | 5.40 l |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 423 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.0400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862571 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO vykurovacie teleso 500x1200mm, chróm 0411-01
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, čierna mat IR400TB
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €

