LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, borovica rustik LX100-0016
LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, borovica rustik LX100-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX100-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 100x70x15 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 12.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1366 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896828 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 95 x 105 cm, priehľadný, čierny - 8A6-095L-105P-70-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 105 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8A5-105L-095P-01-00
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Mist L Duo sprchovací kút s výklopným mechanizmom 105 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8A4L-105-095-01-00
expedícia do 10 dní471,17 €


