LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, brest bardini LX100-0013
LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, brest bardini LX100-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX100-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 100x70x15 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 12.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1366 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896804 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
172,20 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602012M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
RAV SLEZÁK Batéria umývadlová zo steny pre nízkotl.ohrievače s otoč.ústím EN001.1/21
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
RAV SLEZÁK Batéria umývadlová zo steny pre nízkotl.ohrievače s otoč.ústím E001.1/21
expedícia do 8 dní89,94 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €


