VEGA doska pod umývadlo 52x45cm, dub platin 61205
VEGA doska pod umývadlo 52x45cm, dub platin 61205
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG755 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | Desky VEGA |
| Rozměr | 52x45 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913120039 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 440x150x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
expedícia do 8 dní51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016T
na objednávku1 010,33 €
Pri platbe vopred iba 933,00 €

