LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, borovica rustik LX060-0016
LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, borovica rustik LX060-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX060-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 60x70x15 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 775 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896767 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAIRA oválne zrkadlo s LED osvetlením 45x90cm, čierna mat KA450
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
151,56 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €


