LITTLE ROCK držiak kefiek na postavenie, tmavá 22190207
LITTLE ROCK držiak kefiek na postavenie, tmavá 22190207
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-22190207 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | LITTLE ROCK |
| Rozmer | 130x78x83 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2920 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956222530 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LITTLE ROCK WC kefa na postavenie, tmavá 22190407
expedícia do 8 dní34,69 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
LITTLE ROCK mydlenka na postavenie, tmavá 22190307
expedícia do 8 dní15,13 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Rita, škvrnitá čierna - 6501-76-670300-76
expedícia do 10 dní186,20 €


