LONDON WC kefa na postavenie, nerez 2106400
LONDON WC kefa na postavenie, nerez 2106400
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2106400 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | LONDON RIDDER |
| Rozmer | 88x380x88 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6682 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956210599 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
COLORADO WC kefa na postavenie, leštená nerez 6933
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
X-STEEL WC kefa na postavenie aj zavesenie na stenu, brúsená nerez (102313069) XS300
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 100 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834-100L-080P-70-00
expedícia do 10 dní580,15 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 100 x 80 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-100-080-33-65
expedícia do 10 dní547,73 €


