LOREA skrinka s dvojumývadlom 141x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-03
LOREA skrinka s dvojumývadlom 141x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-1935-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 76.6780 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977923 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA LED pásik 101cm, 1W, studená biela LED105 58615
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (30+90 cm), pravá, biela mat LE090-3131-R-01
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
123,46 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €


