CHANEL dekoračná lišta "J" 544x70x25mm, čierna mat CH051 60599
CHANEL dekoračná lišta "J" 544x70x25mm, čierna mat CH051 60599
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH051 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 54,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 544 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116292 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1800, bočné pripojenie, 1410 W, antracit W411F-060-180-66
na objednávku358,72 €

