LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (80+80cm), dub alabama/biela mat LE080-2231-02
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (80+80cm), dub alabama/biela mat LE080-2231-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-2231-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 83.7480 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978067 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
1 072,17 €
Pri platbe vopred iba 990,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 161x51, 5cm, biela AC161
expedícia do 8 dní399,55 €
Pri platbe vopred iba 379,00 €
Mohlo by vás zaujímať
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
MITRA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


