BRAHEA dvojumývadlo 161x51,5cm (80+80cm), biela mat BL161-80
BRAHEA dvojumývadlo 161x51,5cm (80+80cm), biela mat BL161-80
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-80 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994654 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE080-2231 53695
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
LOREA LED pásik 161cm, 1,6W, studená biela LED165 58619
na objednávku63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskový radiátor 400 x 2800 mm, spodné pripojenie, 2594 W, biely W621-040-280-00
na objednávku269,60 €

