LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm, dub alabama/biela mat LE080-2231-06
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm, dub alabama/biela mat LE080-2231-06
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-2231-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 181x46x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 97.4170 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913978135 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
395,90 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €
Kúpeľňový set FILENA 85, biela KSET-060 KSET-060
expedícia do 8 dní1 678,57 €
Pri platbe vopred iba 1 551,00 €


