LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (70+30cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-01
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (70+30cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131-L-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 53.2080 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977718 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
489,02 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, orech bruno LA103
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
MITRA skrinka vysoká 40x140x20cm, antracit, Ľ/P MT132
na objednávku273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
MITRA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


