LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub alabama/biela mat LE090-2231-L-02
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub alabama/biela mat LE090-2231-L-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-2231-L-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 62.5030 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977862 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
6,25 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 69x50x41cm, dub benátsky LA704
na objednávku434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, antracit matný
expedícia do 8 dní148,01 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €
1 029,27 €


