LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE090-2231-R-02
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE090-2231-R-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-2231-R-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 62.5030 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977879 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
6,25 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
6,14 €
Mohlo by vás zaujímať
3 272,87 €
Pri platbe vopred iba 3 105,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
PRIM umývadlová skrinka 146x72x50cm, buk/biela PM145
na objednávku1 323,17 €
Pri platbe vopred iba 1 255,00 €


