LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm (70+70cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-04
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm (70+70cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131-L-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 75.6780 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977961 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
560,72 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, biela LA501
na objednávku417,93 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-10
expedícia do 8 dní1 040,90 €
Pri platbe vopred iba 962,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný KR350-3434 58770
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


