LOREA doska Rockstone 141x1, 2x51, 5cm, black attica LE140-0598 53708
LOREA doska Rockstone 141x1, 2x51, 5cm, black attica LE140-0598 53708
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE140-0598 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Černá mat |
| Dekor | Black Attica |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965968 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 141cm, 6,8 W, studená biela LED145 58031
expedícia do 8 dní54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Mohlo by vás zaujímať
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
FILENA vysoká skrinka 35x140x30cm, biela FID3540B
na objednávku501,30 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €

