Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-38TP0171I |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 20-70 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem |
| Hmotnost / ks | 0.2090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665817 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka, hr.10-50 mm, biela AR902
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, čierna mat KTX-B-200
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, chróm KTX-C-200
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
PMH Vykurovacia tyč NEX1 200W s priamym napojením Čierna PMH-NEX1-B-200W
expedícia do 7 dní291,09 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


