LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE030-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x44x51,2 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 11.3691 kg |
| EAN | 8590913969881 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 2400 mm, bočné pripojenie, 3056 W, biely - W411-090-240-00
expedícia do 10 dní232,58 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1910 W, biely - W411-090-150-00
na objednávku166,06 €
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1195 W, biely - W411-050-150-00
expedícia do 10 dní101,84 €

