LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE090-2231 53698
LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE090-2231 53698
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-2231 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x44x51,2 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.1341 kg |
| EAN | 8590913965869 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
77,90 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, pravá/ľavá, dub alabama/biela mat LE030-2231 53715
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, pravá, mahagón CR013
na objednávku956,71 €
Pri platbe vopred iba 908,00 €
WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, ľavá, biela/dub cuneo WA092-3025
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, dub benátsky LA104
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €

