BRAHEA umývadlo 121x51,5cm (30+90cm), pravé, biela mat BL121R
BRAHEA umývadlo 121x51,5cm (30+90cm), pravé, biela mat BL121R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL121R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994609 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51,2, pravá/ľavá, dub/čierna mat LE030-1935 53716
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
expedícia do 4 dní98,43 €
VERSI nástenná vaňová batéria, čierna mat RV010/15
expedícia do 8 dní326,97 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €

