LUCIOLA dvojumývadlo 180x50cm, liaty mramor, biela 50184
LUCIOLA dvojumývadlo 180x50cm, liaty mramor, biela 50184
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50184 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 180x48 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 37.1600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831744 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
1 031,43 €
Pri platbe vopred iba 978,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Kasia drezová batéria stojanková, výška 250 mm M-CBS201
expedícia do 8 dní39,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, bronz 3126
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


