LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4610-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 72.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975196 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
336,00 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 100 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matný grafit - 91A20-10047-1-BF66
expedícia do 10 dní356,34 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom a krycou doskou Naturel Savona 98x43x44, 8 cm dub Halifax mat SAVONA100DHDU
expedícia do 4 dní595,96 €


