LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P varianta
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P varianta
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4890-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 685 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 66.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975547 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73681
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
904,06 €
Pri platbe vopred iba 835,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-80CL-G
expedícia do 8 dní675,17 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x900mm L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní525,49 €
Pri platbe vopred iba 485,00 €


