LORO sprchové dvere 900mm, číre sklo GN4490
LORO sprchové dvere 900mm, číre sklo GN4490
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4490 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Instalace je možná i v kombinaci s boční stěnou.
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 770 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 875 mm |
| Instalační šířka do | 905 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946400 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
LORO bočná stena 1000 mm, číre sklo GN3510
expedícia do 8 dní191,29 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73681
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 130 cm, priehľadné, čierne - 834-130-000-70-00-L
expedícia do 10 dní344,56 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-B L s pravými pántami 130 cm, priehľadné, chróm - 832SL-130-050-01-00-P
expedícia do 10 dní374,01 €
SANSWISS DIVERA Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine aluchróm bielej D22T31100305088
na objednávku908,71 €
Pri platbe vopred iba 841,00 €


