LORO sprchové dvere jednodielne pre rohový vsup 900mm, číre sklo GN4990
LORO sprchové dvere jednodielne pre rohový vsup 900mm, číre sklo GN4990
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4990 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946561 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, ľavé GT1290CL-B
expedícia do 8 dní476,87 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 900 mm, sklo Brick GS2490B
expedícia do 8 dní263,97 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 900 mm, číre sklo GS1296F
expedícia do 8 dní313,53 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


