TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, ľavé GT1290ML-B
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 900mm, matné sklo, ľavé GT1290ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1290ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 885 mm |
| Instalační šířka do | 915 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 49.6800 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
MANUS ONDA Black nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24B
expedícia do 8 dní303,61 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 50 cm, 1 zásuvka, dub - 91AX0-0500-235-1-81
expedícia do 10 dní126,65 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-04547-1-BF66-W18M01
expedícia do 10 dní318,04 €


