TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-G
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1211CL-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1085 mm |
| Instalační šířka do | 1115 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 56.9800 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Mohlo by vás zaujímať
Kozmetické zrkadlo hranaté závesné, 150x205mm, chróm
na objednávku70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
86,21 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
184,04 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €


