LORO sprchové dvere skladacie 1000mm, číre sklo
LORO sprchové dvere skladacie 1000mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4510 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 870 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 975 mm |
| Instalační šířka do | 1005 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 36.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120442 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
LORO bočná stena 1000 mm, číre sklo GN3510
expedícia do 8 dní191,29 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cube DR02 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, biela - 77503DR0230-20
expedícia do 10 dní241,83 €
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, čierna - 77502DR0230-70
expedícia do 10 dní186,20 €
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, ružové zlato - 77602DR70251-60
expedícia do 10 dní204,12 €


